Reklamı Gizle[x]
Reklamı Gizle[x]
 1. Tarihsiz İmzasız

  Tarihsiz İmzasız

  720P Türkçe Dublaj

  Tarihsiz, İmzasız izle, Tarihsiz, İmzasız full izle, Tarihsiz, İmzasız türkçe dublaj izle, Tarihsiz, İmzasız altyazılı izle, Tarihsiz, İmzasız hd izle, No Date, No Signature 2017 izle, Suçluluk altında kıvranan doktorun trajik günlerini inceler. Dürüst ve ilkeli bir adli tıp doktoru olan Doktor Kave, trafik kazası geçirir ve 8 yaşında bir çocuğu yaralar. Ertesi gün çocuğun öldüğünü öğrenir. Bu kendi kazasına neden oldu mu veya gıda zehirlenmesi teşhisi doğru mu konuldu? Korkaklık, güvensizlik ve dürüstlük gibi kavramların ahlaki bir ikilemle sorgulanması, tarihçilik, imzasız, son yıllarda İran sinemasının yükselişinin, özellikle de oyuncularının çarpıcı performansları ve senaryoları ile sebepsiz olmadığını vurgulamaktadır.

  Tarihsiz İmzasız filmi izle, Tarihsiz İmzasız izle, Tarihsiz İmzasız Türkçe izle, Tarihsiz İmzasız tek parça izle, Tarihsiz İmzasız hd izle, Tarihsiz İmzasız altyazılı izle, Tarihsiz İmzasız kesintisiz izle,  Tarihsiz İmzasız online izle, Tarihsiz İmzasız onlayn izle, Tarihsiz İmzasız hd izle,Tarihsiz İmzasız full hd izle, Tarihsiz İmzasız konusu, Tarihsiz İmzasız Türkçe altyazılı izle,Tarihsiz İmzasız Türkçe Dublaj izle,Tarihsiz İmzasız Dublajlı izle, filmizletr.com,Tarihsiz İmzasız film konusu
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.2   119

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemiz tamamen farklo platformlarda ekli durumda olan filmlerin linklerinden oluşmaktadır. Sitemizde hiçbir film yüklemesi yapılmamaktadır. Bu yüzden sitemiz yasal olarak hiçbir yükümlülükten sorumlu tutulamaz.