Reklamı Gizle[x]
Reklamı Gizle[x]
 1. Sabit Kanca: Son Soru

  Sabit Kanca: Son Soru

  720P Türkçe Dublaj

  Katıldığı yarışmalardaki hazır cevapları ile bir anda fenomen olan Kanca, bu defa yaşadığı hafıza kaybı sonrası hayatını değiştirmeye karar vermiş ve artık yarışmamaya yemin etmiştir. Sebep olduğunu düşündüğü bir trafik kazasında tekerlekli sandalyeye mahkûm olan Zeki’yi iyileştirebilmek en önemli amacı haline gelmiştir. Fakat geçmişi onun peşini bırakmaz. Her şeyi bilen Sabit Kanca bu defa bilmediği bir düşmanla karşı karşıya gelecektir. Kanca, bilgisini sevdiklerinin hayatını kurtarmak için kullanmak zorundadır.

   Sabit Kanca: Son Soru filmi izle,  Sabit Kanca: Son Soru izle,  Sabit Kanca: Son Soru  izle,  Sabit Kanca: Son Soru tek parça izle,  Sabit Kanca: Son Soru hd izle,  Sabit Kanca: Son Soru seyret izle,  Sabit Kanca: Son Soru kesintisiz izle,   Sabit Kanca: Son Soru online izle,  Sabit Kanca: Son Soru onlayn izle,  Sabit Kanca: Son Soru hd izle, Sabit Kanca: Son Soru full hd izle,  Sabit Kanca: Son Soru konusu, Sabit Kanca: Son Soru Türk filmi izle, Sabit Kanca: Son Soru oyuncuları, filmizletr.com, Sabit Kanca: Son Soru film konusu
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      2.8   146

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemiz tamamen farklo platformlarda ekli durumda olan filmlerin linklerinden oluşmaktadır. Sitemizde hiçbir film yüklemesi yapılmamaktadır. Bu yüzden sitemiz yasal olarak hiçbir yükümlülükten sorumlu tutulamaz.