Reklamı Gizle[x]
120x600 Dikey Reklam Alanı
Reklamı Gizle[x]
120x600 Dikey Reklam Alanı
 1. Geroy

  Geroy

  1080P Türkçe Altyazı

  Geroy film izle, 2019 yapım filmi Full HD izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı seçeneğiyle, 15 yıl önce babası Albay Rodina'nın rehberliğinde Andrei, yabancı istihbarat servisi ajanı olmaları için gençlerin eğitildiği gizli bir özel okulda eğitim görür. Pilot proje sonlandırılınca Andrei "Gençlik" adı verilen bu projeden ayrılıp Avrupa'da kalır,geçmişini unutmaya çalışır. Ama günün birinde babası arayıp Andrei'ye tehlikede olduğunu ve kaçması gerektiğini söyler.

  Geroy filmi izle, Geroy izle, Geroy Türkçe izle, Geroy tek parça izle, Geroy hd izle, Geroy altyazılı izle, Geroy kesintisiz izle,  Geroy online izle, Geroy onlayn izle, Geroy hd izle,Geroy full hd izle, Geroy konusu, Geroy Türkçe altyazılı izle,Geroy Türkçe Dublaj izle,Geroy Dublajlı izle, filmizletr.com,Geroy film konusu
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.3   66

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemiz tamamen farklo platformlarda ekli durumda olan filmlerin linklerinden oluşmaktadır. Sitemizde hiçbir film yüklemesi yapılmamaktadır. Bu yüzden sitemiz yasal olarak hiçbir yükümlülükten sorumlu tutulamaz.