Reklamı Gizle[x]
728x90 Yatay Reklam Alanı
Reklamı Gizle[x]
728x90 Yatay Reklam Alanı
 1. Extractiaon

  Extractiaon

  720P Türkçe Dublaj

  Extraction, silah satıcıları ve kaçakçılara ait bir dünyada, uyuşturucu lordları arasında geçen savaşta piyon olan genç bir çocuğun hikayesini konu ediliyor. Kaçırılıp, dünyanın en ücra şehrine gönderilen Hintli çocuğun işadamı olan babası, oğlunu kurtarması için bir adam kiralar. Tyler Rake adındaki adamın dünyada kaybedecek hiçbir şeyi yoktur. Sorunlu bir adam olan Tyler, çocuğu kurtarmak için ölümü göze alıp tüm yeteneklerini ortaya koymak zorundadır.

  Extractiaon , Extractiaon  filmi izle, Extractiaon  izle, Extractiaon  Türkçe izle, Extractiaon  tek parça izle, Extractiaon  hd izle, Extractiaon  altyazılı izle, Extractiaon  kesintisiz izle,  Extractiaon  online izle, Extractiaon  onlayn izle, Extractiaon  hd izle,Extractiaon  full hd izle, Extractiaon  konusu, Extractiaon  Türkçe altyazılı izle,Extractiaon  Türkçe Dublaj izle,Extractiaon  Dublajlı izle, filmizletr.com,Extractiaon  film konusu,vizyondaki filmler, sinema izle
  4.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      7,2   15

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemiz tamamen farklo platformlarda ekli durumda olan filmlerin linklerinden oluşmaktadır. Sitemizde hiçbir film yüklemesi yapılmamaktadır. Bu yüzden sitemiz yasal olarak hiçbir yükümlülükten sorumlu tutulamaz.