Reklamı Gizle[x]
728x90 Yatay Reklam Alanı
Reklamı Gizle[x]
728x90 Yatay Reklam Alanı
 1. Bad Educatio- Kötü Eğitim

  Bad Educatio- Kötü Eğitim

  720P Türkçe Dublaj

  Cory Finley imzalı gerçek bir hayat biyografisini izleyicisine aktaran Kötü Eğitim filminde, Long Island'da müfettiş olan Frank Tassone ve onun müfettiş asistanı Pam Gluckin, Roslyn Okulu'na daha önce hiç görülmemiş bir prestij sağlar. Frank her daim tertemiz ve jilet gibi giyinimiyle, etrafına yaydığı pozitif enerji ve güvenle tanınır. Ta ki, içinde bulunduğu topluluğun liderleri ve endişeli veliler başına üşüşene kadar. Frank o güne kadar hiç yanlış yapmamasıyla biliniyordu.

  Bad Educatio- Kötü Eğitim , Bad Educatio- Kötü Eğitim filmi izle, Bad Educatio- Kötü Eğitim izle, Bad Educatio- Kötü Eğitim Türkçe izle, Bad Educatio- Kötü Eğitim tek parça izle, Bad Educatio- Kötü Eğitim hd izle, Bad Educatio- Kötü Eğitim altyazılı izle, Bad Educatio- Kötü Eğitim kesintisiz izle, Bad Educatio- Kötü Eğitim online izle, Bad Educatio- Kötü Eğitim onlayn izle, Bad Educatio- Kötü Eğitim hd izle,Bad Educatio- Kötü Eğitim full hd izle, Bad Educatio- Kötü Eğitim konusu, Bad Educatio- Kötü Eğitim Türkçe altyazılı izle,Bad Educatio- Kötü Eğitim Türkçe Dublaj izle,Bad Educatio- Kötü Eğitim Dublajlı izle, filmizletr.com,Bad Educatio- Kötü Eğitim film konusu,vizyondaki filmler, sinema izle
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.2   16

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemiz tamamen farklo platformlarda ekli durumda olan filmlerin linklerinden oluşmaktadır. Sitemizde hiçbir film yüklemesi yapılmamaktadır. Bu yüzden sitemiz yasal olarak hiçbir yükümlülükten sorumlu tutulamaz.